تکنولوژی دوربین‌های داهوا Dahua ارائه دهنده خدمات اینترنت اشیا هوشمند ویدئوی در جهان است. تکنولوژی مبتنی بر فناوری‌های نوآوری در سیستم‌ها و خدمات امنیتی برای ایجاد ارزش برای عملیات شهری، مدیریت کردن بهتر شرکت‌ها و مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد.

با بیش از 16000 کارمند و بیش از 50٪ کارمندان مشغول تحقیق و توسعه، محصولات و خدمات در 180 کشور ارسال شده است. از زمان راه‌اندازی اولین DVR 8 کاناله در صنعت، تکنولوژی Dahua زمان خود را وقف درزمینهٔ نوآوری در فن‌آوری کرده و به‌طور مداوم سرمایه‌گذاری خود را درزمینه R&D افزایش می‌دهد و حدود 10٪ از درآمد سالانه فروش خود را برای تحقیق و توسعه می‌گذارد. این شرکت همچنان به کشف فرصت‌های نوظهور مبتنی بر فناوری‌های اینترنت اشیا می‌پردازد و در حال حاضر در بینایی ماشین، سیستم‌های کنفرانس ویدیویی، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه‌ای، پلاک‌های الکترونیکی، RFID و رباتیک و غیره فعالیت کرده است.

تکنولوژی دوربین‌های داهوا Dahua

علاوه بر این، تکنولوژی Dahua بیش از 200 دفتر استانی در چین و همچنین 56 شرکت تابعه و نمایندگی خارج از کشور را پوشش می‌دهد که آسیا، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و دیگر مناطق را پوشش می‌دهد تا خدمات سریع و باکیفیت را به مشتریان ارائه دهد. علاوه بر این، محصولات داهوا به‌طور گسترده در بازارهای اصلی مانند امنیت عمومی، ترافیک، خرده‌فروشی، بانک و امور مالی و انرژی و غیره استفاده می‌شود. چندین پروژه مهم با راه‌حل‌ها و محصولات Dahua نصب‌شده است – نمایشگاه بین‌المللی واردات چین، بازی‌های المپیک ریو، اجلاس G20 Hangzhou، اجلاس BRICS Xiamen، نظارت بر شهر لینکلن، مترو Recife CBTU در برزیل و غیره.

  دوربین بیبی کم وایرلس wi-fi هوشمند

فناوری داهوا

تکنولوژی Dahua به‌عنوان یک شرکت ملی با فن‌آوری پیشرفته، در ماه مه 2008 به یک شرکت با نام عمومی در بورس سهام شنژن (SZSE: 002236) تبدیل شد. این کشور دارای 4 پروژه برنامه مشعل ملی، 5 پروژه ملی صنعتی با فناوری پیشرفته و همچنین 2 پروژه ملی در رابطه با “دستگاه‌های الکترونیکی اصلی، تراشه‌های پیشرفته با کاربرد عمومی و نرم‌افزار اساسی” است. این شرکت برای بیش از 3700 حق ثبت اختراع از جمله بیش از 240 اختراع ثبت‌شده بین‌المللی درخواست کرده است. تکنولوژی Dahua به‌صورت 6 سال پیاپی در بازار جهانی دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری رتبه 2 را کسب کرده است و جایگاه خود را حفظ کرده و برای سه سال متوالی در رتبه 2 قرار دارد.