?> دستگاه ضبط تصاویر داهوا (Dahua)+ قیمت [ پاییز 1400]

dvr داهوا

کمپانی داهوا از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده انواع دستگاه ضبط تصاویر (DVR/XVR/NVR) و همچنین دوربین های مداربسته می باشد. محصولات این برند از کیفیت و عملکرد فوق العاده ای برخوردار بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی نیز هستند.

شرکت داهوا برای سیستم های دوربین مداربسته خود همواره بهترین انواع دستگاه ضبط تصاویر را طراحی و تولید می کند زیرا ضبط و ذخیره سازی تصاویر برای یک سیستم دوربین مداربسته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تمامی دستگاه های ضبط تصاویر داهوا سیگنال های دریافتی از دوربین ها را به دیجیتال تبدیل میکنند و سپس آنها را ذخیره میکنند. برای ذخیره سازی تصاویر هم از انواع هارد های HDD و SSD میتوان استفاده کرد. به طور کلی ظرفیت بیشتر دستگاهها 3TB ، 2TB ، 1TB و غیره هستند ولی در صورتی که به فضای بیشتری برای ذخیره سازی اطلاعات نیاز باشد، می توان یک هارد اکسترنال از طریق SATA را روی DVR نصب کرد. پیشنهاد می شود از انواع دوربین دام داهوا دیدن فرمایید.

مهم ترین و پرکاربردترین انواع دستگاه ضبط تصاویر داهوا از نظر تعداد کانال به شرح زیر هستند:

  • دستگاه ضبط تصاویر 4 کاناله داهوا (DVR/XVR/NVR)
  • دستگاه ضبط تصاویر 8 کاناله داهوا (DVR/XVR/NVR)
  • دستگاه ضبط تصاویر 16 کاناله داهوا (DVR/XVR/NVR)
  • دستگاه ضبط تصاویر 32 کاناله داهوا (DVR/XVR/NVR)

دستگاه ضبط تصاویر 4 کاناله داهوا

منظور از دستگاه 4 کاناله داهوا این است که این دستگاه قابلیت ساپورت حداقل یک دوربین مدار بسته و حداکثر چهار دوربین را دارد. دستگاه های ضبط در مدل های آنالوگ (DVR)، مدل های تحت شبکه (NVR) و مدل های دارای قابلیت نصب بر روی رایانه یا ویندوز (XVR) می باشند. مدل های مختلف دستگاه ضبط تصاویر 4 کاناله داهوا از نظر نوع فناوری با یکدیگر دارای تفاوت هایی هستند. به طوری که در مدل های جدید و پیشرفته تر شاهد قابلیت هایی نظیر تشخیص حرکت، و شمارش افراد یا اجسام می باشیم. روز به روز نیز مدل های متنوع تری از دستگاه ضبط تصاویر داهوا 4 کاناله تولید و در بازار عرضه می شود. پیشنهاد می شود از انواع دوربین میکروفن دار داهوا دیدن فرمایید.

دستگاه ضبط تصاویر 8 کاناله داهوا

دستگاه ضبط تصاویر 8 کاناله داهوا نیز در مدل های XVR/DVR/NVR تولید و عرضه شده که از نظر فناوری، قابلیت ها، کارایی و... با یکدیگر تفاوت دارند. این دستگاه های ضبط تصاویر بیشتر برای سیستم های دوربین مداربسته با حداقل یک دوربین و حداکثر 8 دوربین مناسب هستند. برای پروژه های بزرگ نظیر پارکینگ ها، موسسات مالی، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز نظامی و... که حداقل به 8 عدد دوربین نیاز است، انواع دستگاه ضبط تصاویر داهوا 8 کاناله کاربرد دارد. پیشنهاد می شود از انواع دوربین بولت داهوا دیدن فرمایید.

قیمت dvr داهوا

در رابطه با قیمت دستگاه ضبط تصاویر داهوا باید این نکته را متذکر شد که عوامل مختلفی بر قیمت دستگاه های ضبط کننده تصاویر برند داهوا تاثیر گذار هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: نوع دستگاه ضبط کننده تصاویر از نظر تکنولوژی (XVR/DVR/NVR) تعداد کانال قابل پشتیبانی قابلیت ها و ویژگی ها داشتن و نداشتن میکروفن داخلی نوسانات بازار مرکز عرضه کننده و...

تمامی این عوامل بر قیمت دستگاه ضبط تصاویر داهوا تاثیر گذار است اما با این وجود در هر زمان می توانید قیمت روز انواع دستگاه ضبط تصاویر و قیمت دوربین داهوا را از کارشناسان شرکت مبین cctvجویا شوید.