?> دوربین بولت داهوا (bullet) + قیمت [پاییز 1400]

نمایش دادن همه 30 نتیجه

دوربین بولت داهوا

دوربین های مداربسته بولت (Bullet) دارای ظاهری شبیه لوله یا گلوله هستند و به عبارتی دارای بدنه استوانه ای شکل هستند. این دوربین ها دارای ویژگی های بسیار زیاد با کاربرد بسیار بالایی هستند. بیشترین کاربرد دوربین های مداربسته بولت داهوا برای محیط های بیرونی است و به عبارتی برای خارج ساختمان می باشد. برای داخل ساختمان انواع دوربین دام داهوا گزینه های بسیار عالی هستند.

دوربین بولت داهوا دارای انواع مختلفی هستند. و روز به روز نیز مدل های جدید آن توسط شرکت داهوا تولید و وارد بازار می شود.

انواع دوربین مداربسته بولت از نظر کیفیت تصویر برداری عبارتند از:

 • دوربین مداربسته بولت 2 مگاپیکسل
 • دوربین مداربسته بولت 4 مگاپیکسل
 • دوربین مداربسته بولت 6 مگاپیکسل
 • دوربین مداربسته بولت 8 مگاپیکسل

مدل های 4 مگاپیکسل دوربین های مداربسته بولت اقتصادی و بسیار مقرون به صرفه هستند.

لازم به ذکر است که دوربین بولت داهوا از نظر تکنولوژی و فناوری در انواع آنالوگ و تحت شبکه طراحی و تولید می شوند. دوربین های مداربسته بولت داهوا از لحاظ لنز در دو نوع ثابت و وریفوکال طراحی و تولید می شوند که مدل های مختلف آن ها از نظر لنز دارای زاویه دید متفاوتی هستند. این دوربین های مداربسته قابلیت ها و ویژگی هایی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. پیشنهاد میکنیم از انواع دوربین میکروفن دار داهوا دیدن فرمایید.

ویژگی دوربین مداربسته بولت

به طور کلی انواع دوربین مداربسته بولت دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصربه فردی هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برخورداری از قابلیت دید در شب
  • برخورداری از بدنه فلزی و مقاوم
  • ضد آب
  • برخورداری از مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • قابلیت نصب بر روی دیوار
  • و...

لازم به ذکر است که انواع دوربین بولت داهوا از نظر کیفیت تصویر برداری بدون محدودیت هستند و روز به روز نیز شاهد تولید مدل های جدیدتری از دوربین های مداربسته بولت توسط برند داهوا هستیم که از کیفیت تصویر بسیار بالایی برخوردار هستند. پیشنهاد می شود از انواع dvr داهوا دیدن فرمایید.

قیمت دوربین مداربسته بولت

به طور کلی قیمت دوربین های مداربسته بولت داهوا تحت تاثیر عوامل و فاکتور های مختلفی بوده که باید همواره آن ها را مد نظر داشت. مدل دوربین مداربسته، کیفیت تصویر برداری و قابلیت های آن همگی بر قیمت محصول تاثیر گذار هستند. البته در دو سال اخیر عامل نرخ دلار بیشترین تاثیر را بر قیمت دوربین های مداربسته بولت داهوا داشته است و به طوری که در حال حاضر برای خرید انواع دوربین های مداربسته بولت لازم است قیمت روز محصول مورد نظر را از مراجع معتبر جویا شد.

کارشناسان شرکت فنی مهندسی مبین اصفهان بهترین و معتبرترین مرجع برای استعلام قیمت دوربین مداربسته داهوا در کشور شناخته می شوند و از طریق آن ها در هر زمان می توان لیست قیمت روز انواع مداربسته بولت داهوا را دریافت کرد. علاوه بر آن از مشاوره ها و راهنمایی های کارشناسان این شرکت می توانید در امر خرید انواع دوربین های مداربسته داهوا نیز بهره مند شوید.