دوربین بیبی کم وایرلس Wi-Fi به شبکه اینترنت موجود شما متصل می‌شوند و با استفاده از دستگاه تلفن همراه شما کنترل می‌شوند. بیشتر دوربین‌های هوشمند Wi-Fi شامل قابلیت‌های صوتی و تصویری هستند. کافی است از یک برنامه تلفن همراه برای بررسی وضعیت دوربین‌های خود در محل‌های دیگری استفاده کنید. اکثر دوربین‌های هوشمند Wi-Fi به شما این امکان را می‌دهند که فیلم‌هایی ضبط‌شده را در زمان واقعی با استفاده از تلفن هوشمند در زمان واقعی در هر جای کره زمین مشاهده کنید. دوربین‌های Wi-Fi همچنین می‌توانند فیلم‌های ویدیویی را از طریق فضای ذخیره‌سازی خود یا برنامه تلفن همراه ذخیره کنند تا بتوانید آن‌ها را در هر زمان و هر مکانی بررسی کنید.

دوربین‌های هوشمند اغلب دارای قابلیت‌های ضبط به‌صورت صوتی و تصویری هستند. اغلب آن‌ها دارای میکروفون و بلندگوی داخلی هستند تا صدای دو طرفه را برای دیدن و صحبت کردن با محل موردنظر شما فراهم کند. بهترین نمایشگرهای ویدئویی شامل صفحه نمایش رنگی برای بررسی محل شما هستند. در غیر این صورت، شما می‌توانید از طریق تلفن هوشمند خود با استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای برقراری ارتباط و مشاهده محل موردنظر استفاده کنید.

مانیتورهای ویدئویی اغلب به دلیل عملکرد دوربین خریداری می‌شوند و به والدین اجازه می‌دهد کودک خود را در زمان واقعی ببینند. بیشتر مانیتورهای ویدئویی کودک شامل دید در شب، بزرگنمایی دیجیتال و ذخیره‌سازی فیلم و عکس هستند.

دوربین‌های هوشمند

دوربین‌های هوشمند بیبی وای فای wi-fi به شما امکان می‌دهند که صدای کودک خود را در محل موردنظر با میکروفن دوربین بشنوید. بعضی از دوربین‌ها فقط به‌صورت صوتی هستند و شامل ارتباط صوتی دو طرفه برای آواز لالایی یا صحبت با کودک از طریق دوربین هستند.

  +9 مزایا و معایب دوربین داهوا + راه حل جلوگیری از هک

با دوربین هوشمند، در هر زمان که مایل هستید می‌توانید محل موردنظر را مشاهده کنید. اکثر دوربین‌های هوشمند همچنین می‌توانند به‌عنوان دوربین‌های امنیتی عمل کنند تا در هنگام دور بودن از طریق گوشی محل را تحت نظر داشته باشید. هنگامی‌که در محل کار خود هستید، می‌توانید تصاویر زنده از فرزندان خود با استفاده از تلفن هوشمند خود مشاهده کنید. اکثر دوربین‌های هوشمند بیبی همچنین با خیال راحت تصاویر را در برنامه تلفن همراه یا حافظه‌ی خود ذخیره می‌کنند تا شما در هر زمان بخواهید آن‌ها را مرور کرده و به اشتراک بگذارید.